Produkcja filmowa

Zajmujemy się produkcją materiałów wideo. Tworzymy reportaże z imprez biznesowych, krótkie materiały wideo odnośnie firmy, profesjonalne animacje oraz filmy reklamowe. Od wielu lat produkcja filmów to nasza wspólna pasja. Nasze produkcje charakteryzuje duża estetyka i dbałość o szczegóły. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć współpracę!

Jak działamy?

Proces tworzenia materiału wideo możemy podzielić na kilka etapów. Na początku przygotowywany jest scenariusz. Po jego akceptacji kręcony jest surowy materiał w przypadku filmów lub tworzona jest animacja komputerowa. W procesie montażu surowego materiału wybierane są odpowiednie jego fragmenty, najlepiej opowiadające daną historię. Do materiału dodawany jest dźwięk czy to w formie efektów, lektora czy też odpowiedniego podkładu muzycznego. Na końcu materiał jest poddawany obróbce kolorystycznej i przygotowywany pod wybrany format.

Filmy z eventów

Reportaże z imprez biznesowych, które tworzymy, nie są tylko zwykłymi zapisami wydarzeń. Nasze kamery uchwycą nie tylko wydarzenia, ale także emocje, atmosferę i istotne momenty, które uczynią Twoją imprezę niezapomnianą.

Filmy biznesowe

Krótkie materiały wideo o Twojej firmie są naszą specjalnością. Przekładamy misję, wartości i unikalność Twojej marki na ekran, tworząc treści, które nie tylko informują, ale także angażują, inspirują i pozostawiają trwały ślad w umysłach widzów.

Filmy reklamowe

Starannie dopracowane scenariusze, piękne ujęcia, a przede wszystkim przekaz, który trafia prosto do serca i umysłu odbiorcy, sprawiają, że nasze filmy reklamowe są narzędziem skutecznej promocji, której nie sposób przejść obojętnie.

Animacje

Ożyw swoje pomysły! Stworzone przez nas animacje idealnie zamienią Twoje koncepcje w wizualne arcydzieła. Zanurz się w świat pełen kolorów, ruchu i emocji. Od prostych infografik po zaawansowane pełnometrażowe animacje!

Zobacz nasze realizacje

 

Odkryj nasze produkcje wideo: od filmów promocyjnych po filmy eventowe i biznesowe. Przejrzyj nasze portfolio realizacji, aby zobaczyć, jak tworzymy niezapomniane wrażenia dla naszych klientów. Od angażujących filmów promocyjnych po rzetelne filmy biznesowe i emocjonujące filmy eventowe – znajdź inspirację dla swojego projektu. Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć tworzenie czegoś wyjątkowego dla Twojej marki!

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami a bezpłatnie wycenimy stworzenie dla Ciebie profesjonalnego filmu. Zajmiemy się całym procesem planowania i produkcji tak żeby szybko i sprawnie stworzyć materiał zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Co on nas mówią?

Opinie naszych klientów

Szczerze polecam firmę ArtGate jako szczerego i profesjonalnego partnera. Jestem przekonana, że firma sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Joanna Pełech-Mikulska

Przes zarządu, Be Media

Duże zaangażowanie oraz nieszablonowe podejście do naszych potrzeb sprawiło, że powstała nowoczesna i wygodna w użytkowaniu strona. Polecamy usługi firmy ArtGate dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm.

Maciej Spinkiewin

Dyrektor, MS Spinex

Polecamy usługi firmy ArtGate jako godnego zaufania partnera. Profesjonalizm firmy sprawił, że po ukończeniu prac nad stroną rozpoczęliśmy współpracę nad kolejnym projektem.

Barbara Stelmaszewska

Właśiciciel, Stelman